Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
Jaunumi
 • PIRMSARISTOTELIS
  17.08.2016

  Hei, topošais kolēģi vai pirmkursniek!

  Mums ir tas prieks Tevi apsveikt ar medicīnas studiju uzsākšanu! Šis ir jauns sākums, kaut kam ļoti lielam un nozīmīgam, viegli nebūs, bet tas ir tā vērts! Tici mums!

   

   

 • Sveika, klīnika! Mēs nākam.
  19.05.2016

  Pirmreizējs, LU MF SP rīkots pasākums : “Sveika, klīnika! Mēs nākam” norisinājās 12.maijā Anatomijas un Histoloģijas katedrā. Pasākuma galvenie varoņi bija otrā kursa medicīnas studenti, kuri lieliski parādīja teicamas praktiskās un teorētiskās zināšanas anatomijā, kā arī savas radošās spējas.

   

   

 • Pavasara talka!
  14.04.2016

  Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina studentus, mācībspēkus un citus draugus uz ikgadējo Studentu pavasara talku, 23. Aprīlī 10:30 kas, kā ierasts, norisināsies Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā, Kandavas ielā 2.

 • Latvijas Universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes studenti sacentīsies asins ziedošanā!
  14.04.2016

  Jau no 30. marta, mēneša garumā Latvijas Universitāte (LU) izaicina Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentus, sacenšoties, kuras universitātes studenti mēneša laikā visvairāk ziedos asinis.

 • RTU izaicina - celies un skrien!
  14.04.2016

  Vai Tu sēdi ar to Ziemassvētkos un sesijā uzēsto punci klēpī? Domā, ka līdz vasarai vēl tālu un vēl priekšā pavasara sesija? Bet varbūt pavasara depresija sēž Tev uz pleca un čukst, lai paliec mājās zem pleda pie datora?

 • Kļūsti par skolēna „gidu” studiju pasaulē! Piedalies "Studenta kurpēs"!
  16.02.2016

  Kļūsti par skolēna „gidu” studiju pasaulē! Studentiem pieteikšanās līdz 11.martam

  Studentu serviss aicina ikvienu studentu pieteikties dalībai pasākumā „Studenta kurpēs”, lai iepazīstinātu vidusskolēnus ar studijām un studentu dzīvi Latvijas Universitātē.

 • Ir izsludināts LU SP projektu konkurss!
  16.02.2016

  Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) izsludina Latvijas Universitātes (LU) studentu Projektu konkursu. Projektu konkursa mērķis ir sekmēt LU studentu iesaistīšanu akadēmiskajās aktivitātēs, veicināt jaunrades un pētniecības projektus, atbalstīt kultūras, sporta un sociālo projektu īstenošanu, kā arī veicināt studentu aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, uzlabojot studiju procesu un veicinot jaunu ideju realizēšanu.